KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 7357429
nr 735 7429
Gerald Steffe
(f. 1939), Sverige
Etsningar, 2 st, Gerhard Steffe, signerade & numrerade, motivets mått: 10x10 resp, diameter: 20
Gerald Steffe, född 1939 i Österrike, målare och grafiker, bosatt i Stockholm.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 23 januari 2012
kl 17:20:28
16/1 21:47:27
Gerald Steffe
Läs mer om Gerald Steffe